Arda’dan Seçil Erzan sözleri: Ne yapmış olursa olsun bir kadın

Arda Turan ve Caner Erkin, TV 100’de Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtladı. Futbol gündemine ve Seçil Erzan’a ilişkin açıklamalarda bulunan Turan şunları söyledi:

“SEÇİL ERZAN NE YAPMIŞ OLURSA OLSUN BİR KADIN”

Arda Turan: “Bodrum’da bir şey yoktu. Ben hiçbir şey yapmadım. Bizde hiçbir şey yapmadık. Bir akşam öncesinde taraftarları otelimizde ağırladık. Çiçek verdiler. Gayet iyi bir ortamım vardı. Hakem kardeşimiz de iyi bir maç yönetmedi. İnsanlar maalesef çileden çıkarttı. Hem İsmet abiye sorsanız hem bana sorsanız aynı fikirdeyiz. En ufak bir şeyde yine Seçil Erzan ki Seçil Erzan’a ben kendi stadımda bile laf söylenmesini istemem. Ne yapmış olursa olsun bir kadındır. Sonuç olarak içeride hapiste sıkıntı çekiyor. Öyle anlatıldığı gibi fahiş faizler falan yok. “

“BİZİM ÜLKEMİZDE BÖYLE BİR ZAMAN VE ŞANS YOK”

Arda Turan: “Yabancı hocalar sistem oturtmaya çalışıyor. Bizim ülkemizde böyle bir zaman ve şans yok. Adam gelecek, 8 hafta kaybedecek falan, Türkiye’de mümkün değil.”

“FUTBOL TÜRKİYE’DE DOĞRU ANLAŞILAMIYOR”

Arda Turan: “Futbolun Türkiye’de doğru anlaşıldığını düşünmüyorum. Beni lütfen daha fazla konuşturma. Artık teknik direktörüm. Doğru yorumlanmıyor futbol.”

“MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILMAYI BEKLİYOR MUSUN?”

Caner Erkin: “Ülkemizde farklı bir şey var. Avrupa’da ya da dünyada olmayan, oyuncular için ’30 yaşından sonra performansları düşüyor’ deniyor. Ama öyle bir durum yok. Tam tersi bence, 30 yaşından sonra kalitesini daha iyi yansıtıyor sahaya oyuncular. Her zaman milli takımda oynamak isterim, şu anda çağrılırsam her zaman yine giderim. Çok rahat oynarım. Bunu kendime güvendiğim için söylüyorum. Her zaman gider oynarım. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x